| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 06-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 6 december 2018 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 6 december 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 januari 2020 |
| APK vervaldatum | 6 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 20 november 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 6 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | XB027V |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | X1 SDRIVE20I |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*1676*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 52.679 |
| BPM | € 7.359 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 141.00 kW / 192 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19.6) |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16.7) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.460 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.560 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.065 kg |
| Maximum laadvermogen | 505 kg |
| Voorasdruk | 1050 kg |
| Achterasdruk | 1045 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Leeftijd voertuig | 7 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 31 januari 2020 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 6 jaar (2.209 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 6 december 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP190098 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - lichten, lichtsignalen en retroreflectie |
| Gevolgen | De achterlichten kunnen losraken en een gevaar opleveren voor de overige weggebruikers. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de achterlichten en bevestiging reinigen, indien nodig vervangen, en nieuwe moeren monteren. |