| RDW Status | Niet ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Niet geregistreerd |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Ja, geëxporteerd |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2015 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 18 maart 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | - |
| APK vervaldatum | 20 maart 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 20 maart 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 20 maart 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | VN662H |
|---|---|
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | CRAFTER |
| Carrosserie | Bestelwagen |
| Kleur | N.v.t. |
| Aantal deuren | - |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Voertuigcategorie | N1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0514*08 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 42.256 |
| BPM | € 10.246 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 80.00 kW / 109 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2375 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9.9) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12.5) |
| Verbruik gecombineerd | 8,7 l/100km (1 op 11.5) |
| CO2-uitstoot | 229 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.002 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.102 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 3.200 kg |
| Maximum laadvermogen | 1.098 kg |
| Voorasdruk | 1650 kg |
| Achterasdruk | 2000 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.250 mm |
| Leeftijd voertuig | 10 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 10 jaar en 11 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | - |
| Tijd bij huidige eigenaar | - |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 20 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 18 maart 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |