| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2015 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 30 maart 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 6 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 6 juni 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 6 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | VN376L |
|---|---|
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | VITO |
| Carrosserie | Bestelwagen |
| Kleur | N.v.t. |
| Aantal deuren | - |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | N1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 63.115 |
| BPM | € 15.201 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 140.00 kW / 190 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2850 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14.7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18.2) |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16.7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.206 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.306 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.800 kg |
| Maximum laadvermogen | 494 kg |
| Voorasdruk | 1490 kg |
| Achterasdruk | 1490 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| Leeftijd voertuig | 10 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 10 jaar en 10 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 23 mei 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 8 maanden (273 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 6 juni 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 1 april 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP140340 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans) |
| Categorie | Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem |
| Gevolgen | Indien de afdichtring niet juist afdicht kan motorolielekkage optreden. Het verlies van motorolie kan leiden tot verontreiniging van het wegdek en daarmee tot een gevaarlijke situatie voor het overige verkeer en milieu. Tevens kan motorschade schade ontstaan. |
| Herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de afdichtring van de kettingspanner vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP170609 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans) |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Bij de elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de aarding van de stuurkolom herstellen. |
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP190446 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - stuurinrichting |
| Gevolgen | De bouten kunnen breken. Als alle bevestigingsbouten van de powerpack breken, kan deze losraken van de stuurinrichting. Als gevolg daarvan zou de stuurbekrachtiging falen. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de bouten vervangen en in de was te zetten. Indien nodig wordt de stuurinrichting te vervangen. |
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP220229 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| Gevolgen | De bestuurder ziet de werkelijke toestand achter het voertuig niet. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regeleenheid achteruitrijcamera (RFK) (B84/3) op de getroffen voertuigen updaten. |