| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 5 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2007 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 10 oktober 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 februari 2019 |
| APK vervaldatum | 22 september 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 9 september 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 september 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | TS771S |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 350 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*09 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 91.873 |
| BPM | € 3.012 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Max. vermogen | 200.00 kW / 272 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13.3) |
| Verbruik gecombineerd | 9,9 l/100km (1 op 10.1) |
| CO2-uitstoot | 236 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.710 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.385 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1010 kg |
| Achterasdruk | 1375 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 19 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 5 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 11 jaar en 9 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 8 februari 2019 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 7 jaar en 1 maand (2.605 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 22 september 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 22 september 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 22 september 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP230022 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (diverse) |
| Gevolgen | De glasplaat kan loskomen van het voertuig en in het verkeer terechtkomen. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zal de hechting van de glasplaat worden gecontroleerd en indien nodig zal het schuifdak worden vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200120 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (ruiten, ruitenwissers, ruitensproeiers) |
| Gevolgen | het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, op het voertuig zal preventief de verkleving van het glaspaneel worden gecontroleerd en desgevallend het schuifdak vervangen. |