| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 10 december 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 23 oktober 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 september 2024 |
| APK vervaldatum | 12 oktober 2024 |
| Datum laatste APK keuring | 20 september 2023 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 12 oktober 2024 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | TP586Z |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 500 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BRUIN |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 24.183 |
| Aantal cilinders | 8 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 4966 cc |
| Max. vermogen | 225.00 kW / 306 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 276 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.625 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.725 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.250 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 1085 kg |
| Achterasdruk | 1210 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.900 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 3 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 10 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 30 september 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 4 maanden (499 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 12 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |