| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 05-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 maart 1998 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 maart 1998 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 5 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 12 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 5 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 11 |
| Kenteken | TBPL11 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*93/81*0002*07 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 10.206 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Max. vermogen | 106.00 kW / 144 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4050 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,2 l/100km (1 op 7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12.5) |
| Verbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9.7) |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 2 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.502 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.602 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.990 kg |
| Maximum laadvermogen | 388 kg |
| Voorasdruk | 1040 kg |
| Achterasdruk | 1010 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.600 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Leeftijd voertuig | 28 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 28 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 9 maart 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar (379 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 5 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 5 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
Vervaldatum: 21 september 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |