| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 4 juni 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 december 2025 |
| APK vervaldatum | 31 mei 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 15 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 31 mei 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | SB836S |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 500 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0183*00 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 23.989 |
| Aantal cilinders | 8 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 4966 cc |
| Max. vermogen | 225.00 kW / 306 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 16,9 l/100km (1 op 5.9) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11.9) |
| Verbruik gecombineerd | 11,5 l/100km (1 op 8.7) |
| CO2-uitstoot | 276 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
| Massa leeg | 1.625 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.725 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.250 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 1085 kg |
| Achterasdruk | 1210 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.900 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 16 jaar en 0 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 23 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (45 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 31 mei 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 31 mei 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
Vervaldatum: 31 mei 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |