| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 10-11-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 22 april 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 13 april 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
| APK vervaldatum | 10 november 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 november 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 10 november 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | RK030D |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 350 CDI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0200*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 85.833 |
| BPM | € 8.448 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 170.00 kW / 231 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2850 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16.7) |
| Verbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13.7) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.825 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.925 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.500 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1105 kg |
| Achterasdruk | 1395 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 11 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 7 jaar en 11 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 1 april 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (1 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 10 november 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 10 november 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 10 november 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |