| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 26-01-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 april 2019 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 15 juli 2022 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 juli 2022 |
| APK vervaldatum | 26 januari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 26 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 26 januari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | R987BK |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model/Handelsbenaming | Q8 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0350*35 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 163.552 |
| BPM | € 31.662 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Max. vermogen | 210.00 kW / 286 pk |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | 2375 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14.7) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.130 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.230 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.900 kg |
| Maximum laadvermogen | 670 kg |
| Voorasdruk | 1475 kg |
| Achterasdruk | 1530 kg |
| Aanhangermassa geremd | 3.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
| Leeftijd voertuig | 6 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 3 jaar en 7 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 3 jaar en 2 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 15 juli 2022 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 jaar en 7 maanden (1.325 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 26 januari 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 29 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 10 augustus 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |