| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 1 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 27 januari 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 20 maart 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 19 maart 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 20 maart 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | PS699N |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model/Handelsbenaming | AUDI A6 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0051*17 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 12.975 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Max. vermogen | 125.00 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,3 l/100km (1 op 7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14.1) |
| Verbruik gecombineerd | 9,7 l/100km (1 op 10.3) |
| CO2-uitstoot | 233 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.545 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.645 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.120 kg |
| Maximum laadvermogen | 475 kg |
| Voorasdruk | 1145 kg |
| Achterasdruk | 1100 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.700 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 8 jaar |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 8 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 19 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (16 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 20 maart 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 20 maart 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |