| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verloopt binnen 30 dagen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2011 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 14 augustus 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 4 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 4 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 4 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | PP789L |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 535I |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0455*01 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 105.904 |
| BPM | € 14.061 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Max. vermogen | 225.00 kW / 306 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 11,9 l/100km (1 op 8.4) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15.4) |
| Verbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11.8) |
| CO2-uitstoot | 197 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.745 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.845 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.420 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1100 kg |
| Achterasdruk | 1400 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 8 jaar en 7 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 6 jaar en 6 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 5 juli 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 8 maanden (267 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 4 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 20 juni 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 20 juni 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP240221 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |