| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 1995 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 1 augustus 1995 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 juli 2023 |
| APK vervaldatum | 22 december 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 18 december 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 december 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | LTVV80 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | 940 POLAR 2.3 IC AUT. |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GROEN |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 7.920 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2316 cc |
| Max. vermogen | 99.00 kW / 135 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3675 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 1 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.496 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.596 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.950 kg |
| Maximum laadvermogen | 354 kg |
| Voorasdruk | 935 kg |
| Achterasdruk | 1130 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.600 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Leeftijd voertuig | 30 jaar en 6 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 30 jaar en 6 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 31 juli 2023 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 jaar en 6 maanden (918 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 22 december 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 22 december 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |