| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 26-02-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 1 juni 2008 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 8 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 26 februari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 26 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 26 februari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | KBH99S |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | S350 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | WIT |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 34.211 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Max. vermogen | 200.00 kW / 272 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | 11,7 l/100km (1 op 8.6) |
| CO2-uitstoot | 278 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.885 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.985 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.475 kg |
| Maximum laadvermogen | 490 kg |
| Voorasdruk | 1210 kg |
| Achterasdruk | 1325 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.040 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar en 9 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | Minder dan 1 maand |
| Geïmporteerd | Ja - 17 jaar en 9 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 8 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (21 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 26 februari 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |