| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Onlogisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geƫxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 13 april 1989 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 13 april 1989 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 16 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 8 mei 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 16 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | JL434J |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model/Handelsbenaming | T35D |
| Carrosserie | - |
| Kleur | WIT |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2498 cc |
| Max. vermogen | 53.00 kW / 72 pk |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 0 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.040 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.140 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 3.500 kg |
| Maximum laadvermogen | 1.360 kg |
| Voorasdruk | 1720 kg |
| Achterasdruk | 2010 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | - |
| Wielbasis | 3.840 mm |
| Leeftijd voertuig | 36 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 36 jaar en 10 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 23 augustus 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 6 maanden (554 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 16 juni 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |