| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 17-11-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 17 november 2020 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 17 november 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 december 2025 |
| APK vervaldatum | 17 november 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 11 november 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 17 november 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | J773ZV |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model/Handelsbenaming | IBIZA |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2007/46*3134*26 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 26.505 |
| BPM | € 4.790 |
| Aantal cilinders | 3 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85.00 kW / 116 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17.2) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,2 l/100km (1 op 23.8) |
| Verbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20.8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.059 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.159 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.615 kg |
| Maximum laadvermogen | 456 kg |
| Voorasdruk | 880 kg |
| Achterasdruk | 785 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 570 kg |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Leeftijd voertuig | 5 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 3 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 maanden (82 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 17 november 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |