| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 26 november 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 1 mei 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 14 mei 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 14 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 14 mei 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | H433SK |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | VIANO 3.2 |
| Carrosserie | Multipurpose vehicle (MPV) |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 17.997 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 160.00 kW / 218 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 300 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.720 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.820 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.940 kg |
| Maximum laadvermogen | 1.120 kg |
| Voorasdruk | 1550 kg |
| Achterasdruk | 1550 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 9 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 16 jaar en 5 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 31 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (6 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 14 mei 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 21 maart 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 7 maart 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP250217 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans) |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Bij een ongeval kan de gasgenerator scheuren door verhoogde druk waardoor metalen delen vrijkomen. Dit kan de werking van de airbag verhinderen en leiden tot verwonding van inzittenden. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag kosteloos vervangen. |