| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 10-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 7 februari 2000 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 7 juli 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 september 2024 |
| APK vervaldatum | 10 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 10 december 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 10 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 6 |
| Kenteken | 98TBHB |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*98/14*0040*00 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 11.240 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Max. vermogen | 147.00 kW / 200 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,2 l/100km (1 op 7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12.3) |
| Verbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9.7) |
| CO2-uitstoot | 246 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.565 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.665 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.130 kg |
| Maximum laadvermogen | 465 kg |
| Voorasdruk | 1060 kg |
| Achterasdruk | 1120 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 25 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 19 jaar en 6 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 6 jaar en 5 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 september 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 5 maanden (520 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 10 december 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 6 september 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 6 september 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |