| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 2 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 28 september 2007 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 28 september 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 30 mei 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 27 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 30 mei 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 91XTHN |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*00 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 76.524 |
| BPM | € 20.185 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3192 cc |
| Max. vermogen | 175.00 kW / 238 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4650 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 16,4 l/100km (1 op 6.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11.8) |
| Verbruik gecombineerd | 11,4 l/100km (1 op 8.8) |
| CO2-uitstoot | 272 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
| Massa leeg | 1.744 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.844 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.400 kg |
| Maximum laadvermogen | 556 kg |
| Voorasdruk | 1270 kg |
| Achterasdruk | 1200 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar en 6 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 18 jaar en 6 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 19 juni 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 9 maanden (283 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 30 mei 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 30 mei 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 30 mei 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |