| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 5 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 april 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 april 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 9 september 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 9 september 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 9 september 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 8 |
| Kenteken | 90JDS5 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 230 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 62.231 |
| BPM | € 17.816 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2496 cc |
| Max. vermogen | 150.00 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4575 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 13,9 l/100km (1 op 7.2) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13.5) |
| Verbruik gecombineerd | 9,7 l/100km (1 op 10.3) |
| CO2-uitstoot | 232 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.733 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.833 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.350 kg |
| Maximum laadvermogen | 517 kg |
| Voorasdruk | 1005 kg |
| Achterasdruk | 1345 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 16 jaar en 10 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 31 oktober 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (146 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 9 september 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
Vervaldatum: 9 september 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 9 september 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP120405 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - ophanging |
| Gevolgen | Het niet goed werken van de achtervering. Dit heeft invloed op het rij- en stuurgedrag van het voertuig. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de stang van de niveausensor preventief vervangen worden. |