| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 19-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 19 oktober 2011 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 24 juli 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 19 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 1 september 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 19 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 9KVS96 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 CDI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0200*09 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 62.509 |
| BPM | € 2.268 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 100.00 kW / 136 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3450 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21.3) |
| Verbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18.9) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| Massa leeg | 1.745 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.845 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.435 kg |
| Maximum laadvermogen | 590 kg |
| Voorasdruk | 1075 kg |
| Achterasdruk | 1360 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 14 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 12 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 1 jaar en 9 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 maanden (59 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 19 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 19 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 19 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |