| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 1 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 23 januari 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 23 januari 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 3 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 3 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 11 |
| Kenteken | 87LJRP |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 240 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0183*02 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 15.105 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2597 cc |
| Max. vermogen | 130.00 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,7 l/100km (1 op 6.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14.1) |
| Verbruik gecombineerd | 9,9 l/100km (1 op 10.1) |
| CO2-uitstoot | 238 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.505 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.605 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.105 kg |
| Maximum laadvermogen | 500 kg |
| Voorasdruk | 1005 kg |
| Achterasdruk | 1140 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.900 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 23 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 10 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (1 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 3 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (7):
Vervaldatum: 21 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 21 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 21 maart 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |