| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 1 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 7 september 2001 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 7 september 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 december 2015 |
| APK vervaldatum | 23 maart 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 21 februari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 23 maart 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 7 |
| Kenteken | 87HLPL |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | LUPO |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | GROEN |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0085*08 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 1.927 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 44.00 kW / 60 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3525 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20.4) |
| Verbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16.1) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 870 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 970 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.380 kg |
| Maximum laadvermogen | 410 kg |
| Voorasdruk | 750 kg |
| Achterasdruk | 690 kg |
| Aanhangermassa geremd | 800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.320 mm |
| Leeftijd voertuig | 24 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 24 jaar en 4 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 16 december 2015 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 10 jaar en 1 maand (3.701 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 23 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 23 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |