| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 4 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 4 januari 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 11 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 juni 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 11 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 14 |
| Kenteken | 81HXGD |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | PASSAT |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0157*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 7.807 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Max. vermogen | 110.00 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4275 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 13,6 l/100km (1 op 7.4) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13.7) |
| Verbruik gecombineerd | 9,7 l/100km (1 op 10.3) |
| CO2-uitstoot | 233 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.409 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.509 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.030 kg |
| Maximum laadvermogen | 521 kg |
| Voorasdruk | 1080 kg |
| Achterasdruk | 1060 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 650 kg |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Leeftijd voertuig | 24 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 24 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 22 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (11 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 11 juni 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 11 juni 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 30 mei 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: -
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |