| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 18-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 13 juni 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 18 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 3 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 18 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 8TVN77 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 240 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*01 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 14.826 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2597 cc |
| Max. vermogen | 130.00 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,9 l/100km (1 op 6.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12.5) |
| Verbruik gecombineerd | 10,9 l/100km (1 op 9.2) |
| CO2-uitstoot | 262 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.645 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.295 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 975 kg |
| Achterasdruk | 1320 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 11 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 11 jaar en 2 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 18 maart 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 10 maanden (334 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 18 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 18 maart 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 8 december 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200120 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (ruiten, ruitenwissers, ruitensproeiers) |
| Gevolgen | het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, op het voertuig zal preventief de verkleving van het glaspaneel worden gecontroleerd en desgevallend het schuifdak vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP230022 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (diverse) |
| Gevolgen | De glasplaat kan loskomen van het voertuig en in het verkeer terechtkomen. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zal de hechting van de glasplaat worden gecontroleerd en indien nodig zal het schuifdak worden vervangen. |