| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2014 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 maart 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 23 januari 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 15 januari 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 23 januari 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 8TNR91 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V60 PLUG IN HYBRID |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2007/46*0093*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 73.180 |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Max. vermogen | 158.00 kW / 215 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3000 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
| Massa leeg | 1.849 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.949 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.505 kg |
| Maximum laadvermogen | 556 kg |
| Voorasdruk | 1260 kg |
| Achterasdruk | 1290 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.780 mm |
| Leeftijd voertuig | 12 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 12 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 9 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (21 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 23 januari 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |