| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 14-11-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 6 juli 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 december 2025 |
| APK vervaldatum | 14 november 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 14 november 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 14 november 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 75JNG1 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | PASSAT |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0307*20 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 34.637 |
| BPM | € 6.702 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 90.00 kW / 122 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18.2) |
| Verbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15.4) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | A |
| Massa leeg | 1.420 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.520 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.100 kg |
| Maximum laadvermogen | 580 kg |
| Voorasdruk | 1070 kg |
| Achterasdruk | 1080 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.400 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 16 jaar en 8 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 10 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 maanden (114 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 14 november 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 15 september 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 15 september 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |