| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 08-11-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2000 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 18 oktober 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 8 november 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 5 november 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 8 november 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 9 |
| Kenteken | 73GFSN |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model/Handelsbenaming | AUDI A6 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0051*15 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 9.797 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Max. vermogen | 110.00 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4275 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 11,5 l/100km (1 op 8.7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14.9) |
| Verbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11.8) |
| CO2-uitstoot | 204 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.410 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.510 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.985 kg |
| Maximum laadvermogen | 475 kg |
| Voorasdruk | 1050 kg |
| Achterasdruk | 1070 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.300 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Leeftijd voertuig | 25 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 25 jaar en 3 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 12 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (29 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 8 november 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 8 november 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 8 november 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |