| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 24-01-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 4 januari 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 januari 2024 |
| APK vervaldatum | 24 januari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 19 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 24 januari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 7 |
| Kenteken | 72HVKZ |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 240 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*93/81*0033*19 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 15.937 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2597 cc |
| Max. vermogen | 125.00 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 16,6 l/100km (1 op 6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12) |
| Verbruik gecombineerd | 11,4 l/100km (1 op 8.8) |
| CO2-uitstoot | 274 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | F |
| Massa leeg | 1.600 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.700 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.260 kg |
| Maximum laadvermogen | 560 kg |
| Voorasdruk | 965 kg |
| Achterasdruk | 1295 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Leeftijd voertuig | 24 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 24 jaar en 1 maand |
| Bij huidige eigenaar sinds | 18 januari 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 jaar (760 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 24 januari 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 24 januari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 17 januari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |