| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verloopt binnen 30 dagen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2001 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 12 juli 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 14 maart 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 11 februari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 14 maart 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 9 |
| Kenteken | 69HHKH |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model/Handelsbenaming | AUDI A4 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BEIGE |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 7.606 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 96.00 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4275 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 11,5 l/100km (1 op 8.7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16.7) |
| Verbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12.5) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.340 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.440 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.860 kg |
| Maximum laadvermogen | 420 kg |
| Voorasdruk | 985 kg |
| Achterasdruk | 1015 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.300 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 690 kg |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Leeftijd voertuig | 24 jaar en 7 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 24 jaar en 7 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (9 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 14 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 14 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 14 maart 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |