| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 29-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 8 juli 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 30 januari 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 december 2025 |
| APK vervaldatum | 29 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 8 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 29 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 68THV3 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 320 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*93/81*0033*20 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 19.960 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,8 l/100km (1 op 6.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12.7) |
| Verbruik gecombineerd | 10,8 l/100km (1 op 9.3) |
| CO2-uitstoot | 259 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.620 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.720 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.300 kg |
| Maximum laadvermogen | 580 kg |
| Voorasdruk | 1000 kg |
| Achterasdruk | 1300 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 6 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 14 jaar |
| Geïmporteerd | Ja - 9 jaar en 6 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 13 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (55 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 29 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 29 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: -
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 29 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |