| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 16-01-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2000 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 13 januari 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 maart 2024 |
| APK vervaldatum | 16 januari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 16 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 16 januari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 66DXZL |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model/Handelsbenaming | XANTIA |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e2*98/14*0120*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 6.239 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 97.00 kW / 132 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 13,2 l/100km (1 op 7.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13.9) |
| Verbruik gecombineerd | 9,4 l/100km (1 op 10.6) |
| CO2-uitstoot | 223 g/km |
| Emissieklasse | Euro 2 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.343 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.443 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.940 kg |
| Maximum laadvermogen | 497 kg |
| Voorasdruk | 1020 kg |
| Achterasdruk | 940 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 720 kg |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Leeftijd voertuig | 26 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 26 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 29 maart 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 jaar (733 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 16 januari 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 13 januari 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 13 januari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |