| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 19 maart 1987 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 27 november 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 november 2025 |
| APK vervaldatum | 21 augustus 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 10 augustus 2023 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 21 augustus 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 59GJKP |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model/Handelsbenaming | 2 CV 6 CLUB S6 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | ROOD |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 63 |
| Aantal cilinders | 2 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 602 cc |
| Max. vermogen | 20.00 kW / 27 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4312 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 0 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 560 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 660 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 930 kg |
| Maximum laadvermogen | 270 kg |
| Voorasdruk | 450 kg |
| Achterasdruk | 500 kg |
| Aanhangermassa geremd | 400 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 280 kg |
| Wielbasis | 2.400 mm |
| Leeftijd voertuig | 38 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 25 jaar en 3 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 13 jaar en 8 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 24 november 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 maanden (107 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 21 augustus 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |