| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 1 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 oktober 2006 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 oktober 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 december 2018 |
| APK vervaldatum | 29 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 18 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 29 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 52TJRP |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 KOMPRESSOR |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*11 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 73.413 |
| BPM | € 19.190 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 135.00 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 13,0 l/100km (1 op 7.7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13.5) |
| Verbruik gecombineerd | 9,4 l/100km (1 op 10.6) |
| CO2-uitstoot | 224 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.645 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.295 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 975 kg |
| Achterasdruk | 1320 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 19 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 19 jaar en 5 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 28 december 2018 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 7 jaar en 2 maanden (2.644 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 29 april 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 29 april 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 29 april 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP120405 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - ophanging |
| Gevolgen | Het niet goed werken van de achtervering. Dit heeft invloed op het rij- en stuurgedrag van het voertuig. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de stang van de niveausensor preventief vervangen worden. |