| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 5 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 september 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 september 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 juni 2024 |
| APK vervaldatum | 12 juli 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 juli 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 12 juli 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 9 |
| Kenteken | 50JVJF |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model/Handelsbenaming | CORSA-C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0148*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 3.853 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1389 cc |
| Max. vermogen | 66.00 kW / 90 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16.1) |
| Verbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12.7) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 973 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.073 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.570 kg |
| Maximum laadvermogen | 497 kg |
| Voorasdruk | 840 kg |
| Achterasdruk | 760 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 23 jaar en 4 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 25 juni 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 7 maanden (588 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 12 juli 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 12 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 12 juli 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |