| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Niet geregistreerd |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 5 november 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 5 november 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 19 april 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 19 april 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 19 april 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 22NSH5 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | C 220 CDI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0457*12 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 56.109 |
| BPM | € 12.995 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 125.00 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3150 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21.3) |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16.9) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.565 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.665 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.205 kg |
| Maximum laadvermogen | 540 kg |
| Voorasdruk | 1060 kg |
| Achterasdruk | 1185 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 4 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 26 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (27 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 19 april 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 29 juni 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP220263 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Bij activatie van de airbags kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbags niet gegarandeerd. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zullen de bestuurdersairbag en passagiersairbag worden vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP230206 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - assen, wielen, velgen, banden |
| Gevolgen | De wielbouten kunnen volledig loskomen Daar bovenop kan, bij een niet correct aangedraaide ontluchtingsnippel, het verlies van remvloeistof niet uitgesloten worden. Dit kan tot een gereduceerde remkracht leiden. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zullen wij de bevestiging van de wielen en de ontluchtingsnippels controleren en indien nodig corrigeren. |