| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 19-02-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 6 januari 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 december 2025 |
| APK vervaldatum | 19 februari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 19 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 19 februari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 20KKS7 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*07 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 17.164 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Max. vermogen | 129.00 kW / 175 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3000 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17.9) |
| Verbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14.1) |
| CO2-uitstoot | 188 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.634 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.734 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.330 kg |
| Maximum laadvermogen | 596 kg |
| Voorasdruk | 1250 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 16 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 9 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 maanden (111 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 19 februari 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: -
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 14 februari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 14 februari 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |