| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 29-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2005 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 28 februari 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 november 2024 |
| APK vervaldatum | 29 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 29 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 29 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | 16RFJF |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 350 4MATIC |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*07 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 87.242 |
| BPM | € 23.003 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Max. vermogen | 200.00 kW / 272 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,7 l/100km (1 op 6.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12) |
| Verbruik gecombineerd | 10,6 l/100km (1 op 9.4) |
| CO2-uitstoot | 253 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.810 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.910 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.485 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1110 kg |
| Achterasdruk | 1375 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 21 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 21 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 14 november 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 4 maanden (497 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 29 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 14 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 14 juli 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |