| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 mei 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 3 juli 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 3 juli 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 3 juli 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | 15LNK5 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 300 CDI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0200*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 89.493 |
| BPM | € 22.717 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 150.00 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3000 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16.4) |
| Verbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13.9) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.825 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.925 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.500 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1105 kg |
| Achterasdruk | 1395 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 10 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 28 mei 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 10 maanden (306 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 3 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 30 juni 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |