| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 20-08-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 3 september 2004 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 3 september 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 juli 2022 |
| APK vervaldatum | 20 augustus 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 20 augustus 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 20 augustus 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | 13PNFR |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 500 4-MATIC |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 29.694 |
| Aantal cilinders | 8 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 4966 cc |
| Max. vermogen | 225.00 kW / 306 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 18,2 l/100km (1 op 5.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 9,2 l/100km (1 op 10.9) |
| Verbruik gecombineerd | 12,3 l/100km (1 op 8.1) |
| CO2-uitstoot | 296 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | G |
| Massa leeg | 1.845 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.945 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.520 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1140 kg |
| Achterasdruk | 1380 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 21 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 21 jaar en 5 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 27 juli 2022 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 jaar en 6 maanden (1.287 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 20 augustus 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 22 juni 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 22 juni 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200120 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (ruiten, ruitenwissers, ruitensproeiers) |
| Gevolgen | het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, op het voertuig zal preventief de verkleving van het glaspaneel worden gecontroleerd en desgevallend het schuifdak vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP230022 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (diverse) |
| Gevolgen | De glasplaat kan loskomen van het voertuig en in het verkeer terechtkomen. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zal de hechting van de glasplaat worden gecontroleerd en indien nodig zal het schuifdak worden vervangen. |