| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 02-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 7 juni 2007 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 7 juni 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 2 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 2 maart 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | 10XJGN |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 KOMPRESSOR |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*11 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 68.049 |
| BPM | € 17.714 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 135.00 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 12,9 l/100km (1 op 7.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14.5) |
| Verbruik gecombineerd | 9,2 l/100km (1 op 10.9) |
| CO2-uitstoot | 219 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.645 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.295 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 975 kg |
| Achterasdruk | 1320 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar en 9 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 18 jaar en 9 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 28 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (33 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 2 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 25 februari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 25 februari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP120405 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - ophanging |
| Gevolgen | Het niet goed werken van de achtervering. Dit heeft invloed op het rij- en stuurgedrag van het voertuig. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de stang van de niveausensor preventief vervangen worden. |